Hakkımızda

• Melek Metal Yapı Elemanları 1990 yılından beri sanayi sektöründe bulunan her türlü çatı - cephe - asma tavan kaplaması ve izolasyon malzemelerinin satışını ve montajını yapmaktadır. Firmamız Assan Panel A.Ş. ve Assan Alüminyum A.Ş.Galline Eurasia, Ravaber Yapı Ürünleri A.Ş. bölge bayisidir.

 

• Poliüteran (PUR) ve Pol,spz,yanat (PIR) Dolgulu sandviç panel sistemleri 

Her iki yüzünde boyalı galvanizli veya alüminyum saç levha olan, arasında Poliüretan (PUR) veya Polisoziyanat (PIR) dolgusu bulunan ve ısı, ses ve yangın yalıtımı sağlayan çatı ve cephe paneli sistemleridir.

 

Taşyünü Dolgulu Sandviç Panel Sistemleri

Her iki yüzünde boyalı galvanizli veya alüminyum saç levha olan, arasında yüksek yoğunluklu Taşyünü dolgusu bulunan ve ısı, ses ve yangın yalıtımı sağlayan çatı ve cephe paneli sistemleridir.

 

Yerinde uygulama Trapez Çatı ve Cephe Sistemleri

İki metal trapez sac arasına serilen taşyünü veya camyünü ile ısı, ses ve yangın yalıtımı sağlayan ve şantiyede oluşturulan çatı ve cephe kaplama sistemleridir.

 

Tek Kat Trapez Çatı ve Cephe Sistemleri

Galvanizli, boyalı galvanizli veya alüminyum trapez sac olarak değişik formlarda üretilen çatı ve cephe kaplama sistemleridir.

 

Polikarbonat Levhalar

Ultraviyole (U.V.) korumalı, çok cidarlı, mukavemeti yüksek, ısı yalıtımı ve aydınlatma sağlayan polikarbonat çatı ve cephe kaplama sistemleridir.

 

Cam Elyaf Takviyeli Plastik (C.T.P.)

Ultraviyole (U.V.) korumalı, cam elyaf takviyeli ve aydınlatma sağlayan çatı ve cephe kaplama sistemleridir.

 

Asma Tavan

Gofrajlı alüminyumdan üretilen sanayi tipi asma tavan kaplamasıdır.

Katalog ve Broşürlerimiz

Referanslarımız

İş Ortakları

En üst kalite kaplama sistemleri için Türkiyenin ve aynı zamanda Dünya'nın en iyi Sandviç Panel, Polikarbon ve izolasyon malzeme üreticileriyle bayiliklerimizi sürdürmekteyiz.

Hakkımızda

• Kaliteli malzeme, uygun fiyat ve ödeme koşulları.

• Süratli, emniyetli ve güvenilir montaj.

• Satış ve montaj sonrası servisi.

• Güvenilirlik, doğruluk ve dürüstlük çerçevesinde satış ve uygulama hizmeti vermektedir.

2343+Toplam Proje
47+Şehir
6+Ülke